Neohodnoceno

1. díl výfuku AUDI A1 8X 1.4 TFSI S-line Downpipe Milltek Sport - bez katalyzátoru

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU297
Značka: Milltek Sport
15 736 Kč
Kategorie: AUDI

1. díl výfuku Milltek Sport AUDI A1 8X 1.4 TFSI S-line

1. díl výfuku vyrobený z T304 vysokojakostní nerezové oceli. Celý 1. díl výfuku je vytvořen ohýbaným vedením o průměru 70 mm, na kterém je osazen nerezový vlnovec. První díl výfuku neboli "downpipe" má největší přínos v celé výfukové soustavě ke zvýšení výkonu. Díky tomu lze maximalizovat zážitky z řízení auta. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, který je vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s catback výfukem Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR Stage II.

Druhy:

Tento díl lze připojit pouze k Milltek Sport Catback sportovnímu výfuku. Milltek nenabízí napojení na originální catback výfuk.

Varianta:

Verze bez katalyzátoru

Určení:

AUDI A1 1,4 TSI 135kW
SEAT Ibiza Cupra 1,4 TSI 132kW
Škoda Fabia II RS 1,4 TSI 132kw
VW Polo 6R GTI 1,4 TSI 132kw

Druh:

1. díl výfuku neboli downpipe. Díl, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Obsahuje vlnovec, sekci bez katalyzátoru a na tento díl se pak napojuje zbytek výfuku, který se nazýva Cat back výfuk.

Vlastnosti:

Vyroben z kvalitní T304 nerezové oceli
Průměr vedení 70 mm
Nízkotlaký systém pro maximální nárůst výkonu bez ztráty točivého momentu ve středních otáčkách
Až o 35% nižší hmotnost, která přispívá k lepším jízdním vlastnostem
Vyrobeno podle standardů řízení kvality ISO 9001
Navržen a vyroben ve Velké Británii

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.