Neohodnoceno

1. díl výfuku AUDI RS4 a RS5 B9 2.9 TFSI V6 OPF/GPF Downpipe Milltek Sport - bez katalyzátoru / bez filtru pevných částic

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU820
Značka: Milltek Sport
50 483 Kč
Kategorie: AUDI

1. díl výfuku Milltek Sport

1. díl výfuku vyrobený z T304 vysokojakostní nerezové oceli. Celý 1. díl výfuku je vytvořen ohýbaným vedením o průměru 70,00 mm, na kterém je osazen nerezový vlnovec, sportovní katalyzátor (popřípadě verze bez katalyzátoru) a průchozí vedení nahrazující filtr pevných částic. Tento díl má největší přínos v celé výfukové soustavě ke zvýšení výkonu. Díky tomu lze maximalizovat zážitky z řízení auta. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s catback výfukem Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR Stage II.

Druhy:

Milltek Sport nabízí dvě varianty 1. dílu výfuku pro pro AUDI RS4 Avant a RS5 Sportback / Coupé B9  2.9 TFSI V6 OPF / GPF.

1) Verze bez katalyzátoru "DeCat", bez filtru pevných částic (OPF / GPF)

2) Verze s HJS sportovním katalyzátorem, bez filtru pevných čístic (OPF / GPF)

Varianta:

Verze bez katalyzátoru "DeCat"

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

AUDI RS4 (B9) Avant 2.9 TFSI V6 OPF/GPF (2019->)
AUDI RS5 (B9) Sportback 2.9 TFSI V6 OPF/GPF (2019->)
AUDI RS5 (B9) Coupé 2.9 TFSI V6 OPF/GPF (2019->)

Druh:

1. díl výfuku neboli downpipe. Díl, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Obsahuje vlnovec, katalyzátor (popřípadě sekci bez katalyzátoru) a průchozí díl, který nahrazuje filtr částic. Na tento díl se pak napojuje zbytek výfuku, který se nazýva Catback výfuk.

Vlastnosti:

Vyroben z kvalitní T304 nerezové oceli

Průměr vedení 70,00mm

Nízkotlaký systém pro maximální nárůst výkonu bez ztráty točivého momentu ve středních otáčkách

Až o 35% nižší hmotnost, která přispívá k lepším jízdním vlastnostem

Vyrobeno podle standardů řízení kvality ISO 9001

Navržen a vyroben ve Velké Británii

Upozornění:

Verze bez katalyzátoru je určena pouze pro Motorsport a díky absenci katalyzátoru není povolena pro běžný silniční provoz.

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.