Neohodnoceno

1. díl výfuku AUDI S4 B7 quattro 4.2 V8 Downpipe Milltek Sport - bez katalyzátoru

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU289
Značka: Milltek Sport
14 671 Kč
Kategorie: AUDI

1. díl výfuku Milltek Sport

1. díl výfuku vyrobený z T304 vysokojakostní nerezové oceli. Celý 1. díl výfuku je vytvořen ohýbaným vedením o průměru 63,50 mm, na kterém je osazen nerezový vlnovec a průchozí díl bez katalyzátoru. Tento díl má největší přínos v celé výfukové soustavě ke zvýšení výkonu. Díky tomu lze maximalizovat zážitky z řízení auta. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s catback výfukem Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR Stage II.

Druhy:

Milltek Sport nabízí pouze jednu variantu 1. dílu výfuku pro AUDI S4 B7 quattro 4.2 V8. Jedná se o verzi bez katalyzátoru, kterou lze připojit pouze k Milltek Sport catback výfuku.

Varianta:

Bez katalyzátoru

Určení:

AUDI S4 (B7) quattro 4.2 V8 (2004-2009)
- pasuje na Sedan, Avant i Cabriolet

Druh:

1. díly výfuku. Napojují se hned za výfukové svody a zakomponovávají sportovní katalyzátory nebo verzi bez, čímž mají největší přínos ve zvýšení výkonu v celém výfukovém systému Milltek Sport.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 63,5mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR)

Zvýrazňuje zvuk motoru

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.