Neohodnoceno

1. díl výfuku VW Beetle A5 2.0 TSI Downpipe Milltek Sport - se sportovním katalyzátorem

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU312
Značka: Milltek Sport
26 093 Kč
Kategorie: VÝFUK

1. díl výfuku Milltek Sport VW Beetle A5 2.0 TSI

1. díl výfuku vyrobený z T304 vysokojakostní nerezové oceli. Celý 1. díl výfuku je vytvořen ohýbaným vedením o průměru 76,20 mm, na kterém je osazen nerezový vlnovec a sportovní katalyzátor (popřípadě verze bez katalyzátoru). První díl výfuku neboli "downpipe" má největší přínos v celé výfukové soustavě ke zvýšení výkonu. Díky tomu lze maximalizovat zážitky z řízení auta. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, který je vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s catback výfukem Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR Stage II.

Druhy:

Milltek Sport nabízí dvě varianty 1. dílu výfuku pro VW Beetle A5 2.0 TSI.  Obě varianty pasují pouze na vozidla s přírubou turba se 4 šrouby. Obě varianty lze napojit pouze k Milltek Sport catback výfuku.

1) Verze bez katalyzátoru "De-cat"
2) Verze se sportovním "Hi-Flow" katalyzátorem

Varianta:

Verze se sportovním "Hi-Flow" katalyzátorem
S napojením pro Milltek Sport catback výfuk

- pro ostatní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

VW Beetle A5 2.0 TSI (2011-2019)

Druh:

1. díl výfuku neboli downpipe. Díl, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Obsahuje vlnovec, sekci bez katalyzátoru a na tento díl se pak napojuje zbytek výfuku, který se nazýva Cat back výfuk.

Vlastnosti:

Vyroben z kvalitní T304 nerezové oceli
Průměr vedení 76,20 mm
Nízkotlaký systém pro maximální nárůst výkonu bez ztráty točivého momentu ve středních otáčkách
Až o 35% nižší hmotnost, která přispívá k lepším jízdním vlastnostem
Vyrobeno podle standardů řízení kvality ISO 9001
Navržen a vyroben ve Velké Británii

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.