Neohodnoceno

1. díl výfuku VW Golf 7 GTI + Performance 2,0 TSI Downpipe Milltek Sport - s katalyzátorem a EC schválením pro originální výfuk

Milltek Sport 1.díl výfuku bez katalyzátoru VW Golf 7 GTI (2013-2016) + Performance + Clubsport + Clubsport S
Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW397
Značka: Milltek Sport
55 521 Kč
Kategorie: VÝFUK

1. díl výfuku Milltek Sport

1. díl výfuku vyrobený z T304 vysokojakostní nerezové oceli. Celý 1. díl výfuku je vytvořen ohýbaným vedením o průměru 76mm, na kterém je osazen nerezový vlnovec a sportovní katalyzátor (popřípadě verze bez katalyzátoru). Tento díl má největší přínos v celé výfukové soustavě ke zvýšení výkonu. Díky tomu lze maximalizovat zážitky z řízení auta. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s catback výfukem Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR Stage II.

Druhy:

Tento díl lze napojit pouze na originální catback výfuk. Milltek Sport nabízí i napojení na Milltek Sport Catback sportovní výfuk. Dále lze vybrat ze tří variant:

1) verze bez katalyzátoru

2) verze se sportovním katalyzátorem

3) verze se sportovním katalyzátorem a s evropským schválením "EC"

Varianta:

Verze se sportovním katalyzátorem s evropským schválením a napojením na originální výfuk

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

VW Golf 7 GTI

VW Golf 7 GTI Performance

VW Golf 7 GTI Clubsport

VW Golf 7 GTI Clubsport S

Druh:

1. díl výfuku neboli downpipe. Díl, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Obsahuje vlnovec a katalyzátor (popřípadě sekci bez katalyzátoru) a na tento díl se pak napojuje zbytek výfuku, který se nazýva Cat back výfuk.

Vlastnosti:

Vyroben z kvalitní T304 nerezové oceli

Průměr vedení 76mm

Nízkotlaký systém pro maximální nárůst výkonu bez ztráty točivého momentu ve středních otáčkách

Až o 35% nižší hmotnost, která přispívá k lepším jízdním vlastnostem

Vyrobeno podle standardů řízení kvality ISO 9001

Navržen a vyroben ve Velké Británii

Upozornění:

Verze bez katalyzátoru je určena pouze pro Motorsport a díky absenci katalyzátoru není povolena pro běžný silniční provoz.

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.