Neohodnoceno

1. odlitý díl výfuku 2.0 TSI Downpipe Milltek Sport - s Race katalyzátorem

Momentálně nedostupné
Kód: SSXSK24
Značka: Milltek Sport
20 618 Kč
Kategorie: VÝFUK

1. odlitý díl výfuku Milltek Sport

Odlitý 1. díl výfuku (Cast downpipe) je novinka u Millteku. Horní část je odlitá do přesného tvaru z vysokojakostní nerezové oceli a zakomponovává sportovní katalyzátor. Zbylá část je vytvořena ohýbaným vedením o průměru 76mm. Tento díl má největší přínos v celé výfukové soustavě ke zvýšení výkonu. Díky tomu lze maximalizovat zážitky z řízení auta. Výfuk je lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s catback výfukem Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR Stage II.

Druhy:

Milltek Sport nabízí několik variant 1. dílu výfuku pro SEAT Leon ST Cupra 300 2,0 TSI. Tento díl lze připojit pouze k Milltek Sport Catback sportovnímu výfuku. Milltek nenabízí napojení na originální catback výfuk.

1) verze bez katalyzátoru "DeCat"

2) verze se sportovním katalyzátorem "SportCat"

3) verze se sportovním katalyzátorem "SportCat" s evropským schválením "EC"

4) 1. odlitý díl s Race katalyzátorem

Varianta:

1. odlitý díl výfuku s Race katalyzátorem

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

SEAT Leon ST Cupra 280 a 290 2,0 TSI (2015->2018) Combi

Druh:

1. díl výfuku neboli downpipe. Díl, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Obsahuje vlnovec a katalyzátor (popřípadě sekci bez katalyzátoru) a na tento díl se pak napojuje zbytek výfuku, který se nazýva Cat back výfuk.

Vlastnosti:

Vyroben z kvalitní T304 nerezové oceli

Průměr vedení 76,20mm

Nízkotlaký systém pro maximální nárůst výkonu bez ztráty točivého momentu ve středních otáčkách

Až o 35% nižší hmotnost, která přispívá k lepším jízdním vlastnostem

Vyrobeno podle standardů řízení kvality ISO 9001

Navržen a vyroben ve Velké Británii

Upozornění:

Verze bez katalyzátoru je určena pouze pro Motorsport a díky absenci katalyzátoru není povolena pro běžný silniční provoz.

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.