Neohodnoceno

APR K04 Turbokit 245hp 373Nm 1,8T

APR K04 Turbokit 245hp 373Nm pro AUDI A3 & TT 1,8T 110-132kW

Skladem u dodavatele
Kód: APR-T2100001
Značka: APR
50 932 Kč
Kategorie: AUDI
APR K04 Turbokit 245hp 373Nm 1,8T
Novinka Tip

APR představuje kompletní turbokit pro motor 1,8T 110-132kW. Tento kit obsahuje vše potřebné pro instalaci. Turbodmychadlo s precizně odladěným softwarem, 4b regulátor tlaku paliva, veškeré nové těsnění, O-kroužky, matky a štefty. Tento turbokit je přímá náhrada, která nevyžaduje žádné další nevratné úpravy. Vzhledem k originálnímu AUDI Sport KKK K04 001 Turbodmychadlu si zachovává maximálně nenápadný vzhled, přitom dokáže zvýšit výkon až o téměř 100koní (v případě 150hp verze) 

Tento kit přináší solidní zvýšení výkonu a točivého momentu v celém spektru otáček. Bez dalších úprav jako jsou kompletní výfuk, intercooler kit nebo sání je tento kit schopný zvýšit výkon na 245hp a 373Nm při 98 oct, popřípadě na 242hp a 363Nm na 95oct. Ačkoliv není kompletní výfuk potřebný, tak je vysoce doporučený pro danný výkon. 


Doporučené další úpravy

APR K04 Turbokit je určen pro seriové auto. I tak ale lze lehce vylepšit výkon a ostrost motoru dodatečnými úpravami:

Silikonová hasice k turbodmychadlu
Kit sání
Intercooler kit
Kompletní výfukový systém

- s těmito komponenty můžete dosáhnout ještě vyššího výkonu


Určení:

Pro auta s motory 1,8T 150/180hp s flashovací jednotkou (motor AGU není zatím podporován)

AUDI A3
AUDI TT - 100% kompatibilní
SEAT Ibiza - 100% kompatibilní
SEAT Leon
SEAT Toledo
Škoda Octavia
Škoda Octavia RS - 100% kompatibilní
VW Bora
VW Golf GTI 
VW Polo - 100% kompatibilní

Vzhledem k několika verzím Řídících jednotek nás prosím kontaktujte předem, zdali je tato úprava vhodná i na Vaše auto.


Další funkce APR Úprav

Kromě vylepšení výkonu a točivého momentu, inženýři u APR byly schopni, díky dalšímu dolaďování, zrychlit čas při akceleraci. Zmenšílo se zpoždění zapalování, které vedlo k lepší odezvě od pedálu, aniž by se ovlivnila jeho citlivost.

 APR úprava Řídící jednotky zvyšuje omezovač rychlosti tak, aby Vás neomazoval při bleskových průjezdech na závodních okruzích nebo na dálnicích, kde by Vás tento limiter mohl dosti omezovat a kazit Vám tak Vaší zábavu.

 APR úprava řídící jednotky bere veliký zřetel na několik parametrů spojených se spotřebou paliva, zvláště pak v režimu jízdy po dálnicích nebo při pomalejší jízdě. V závislosti na kvalitě paliva a Vašem jízdním stylu můžete očekávat mírné snížení spotřeby.


APR EMCS programy a vlastnosti

 APR patentovaný systém EMCS, Enhanced Modular Chipping System přináší možnost výběru programů a funkcí pro Vaší seriovou Řídící jednotku, bez nutnosti dokupování dalšího externího zařízení. Ostatní společnosti se pokusily napodobit EMCS neohrabanými přídavnými přepínacími zařízeními, které pouze nahrazují nebo násobí části základního nastavení. Nicméně EMCS má schopnost kompletně přepsat celý kód řídících map, takže každá mapa má kompletní sadu precizního nastavení. APR EMCS funkce a programy je možné aktivovat jednoduše skrze páčku ovládání tempomatu, přičemž tato páčka bude stále sloužit jako ovladač tempomatu.

Přepínání programů: dovolí uživateli měnit čtyři různé nastavení motoru a funkce, bez nutnosti míti externí hardware

Seriové nastavení: Vybráním seriového nastavení, je řídící jednotka resetována do původního továrního nastavení. Motor tak pojede přesně tak, jako před úpravou APR

APR výkonové mapy: APR nabízí možnost nastavení na konkrétní paliva, od běžných premiových až po závodní benzín. Každé nastavení je kompletně překalibrováno tak, aby maximálně využilo danné oktanové specifikace paliva

Fault Code Erase: Tato schopnost dovolí uživateli smazání a resetování chybových hlášek a adaptací Řídící jednotky bez nutnosti použití speciálních zařízení.

Security Lockout: Možnost uzamknutí jednotky předejde zneužití APR EMCS funkcí neautorizovanou osobou. Pokud je tato funkce zapnuta, EMCS nebude viditelná dokud se nevyvolá zadáním 2-4 místného hesla.

Anti-Theft: Pokud je aktivováný, tak Anti-Theft znefunkční startér a to i když je originální klíč v zapalování. Vozidlo tak bude znehybněno do doby, než se zadá bezpečnostní 2-4 místné heslo.


Platba a provední úpravy

Lze objednat a zaplatit předem bankovním převodem nebo přes PayPal. Bohužel prozatím nenabízíme možnost montáže, nicméně po domluvě dorazíme po ČR na místo montáže a kompletaci Vašeho auta dovršíme přehráním softwaru Řídící jednotky na míste.


Přímé přeprogramování

APR DirectPort Programing: je patentovaná technologie, kdy každý distributor APR připojený k internetu má přístup k nejnovějším verzím softwaru. APR jako první přišlo s přímým přehráním programu do Řídící jednotky, které bez zbytečných zásahů do hardwaru auta a přidáváním dalších zařízení do složité a drahé elektroniky přehraje data v Řídící jednotce. Nemusí se tedy vyndavat Řídící jednotka z vozu.


Úprava na zkoušku

Všechny úpravy řídící jednotky provedeny skrz přímé nahrání lze zdarma na 6 hodin vyzkoušet. Po složení zálohy budete mít možnost 6 hodin otestovat nové nastavení auta a auto pak případně vrátit do originální stavu bez jakéhokoliv poplatku.


Bezpečnost, záruka a vrácení peněz

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují doživotní záruku na nahraný software a kdykoliv se objeví nová verze softwaru, máte možnost přehrání nové verze bez dalších poplatků.

Všechny APR úpravy jsou kódovány, aby nebylo možné jejich odcizení