Neohodnoceno

APR sportovní otevřené karbonové sání AUDI S4 S5 B8 3,0 V6 TFSI

Carbonio sportovní otevřené sání AUDI S4 B8 3,0 V6 TFSI

Skladem u dodavatele
Kód: CI100037
Značka: APR
12 874 Kč
Kategorie: AUDI
APR sportovní otevřené karbonové sání AUDI S4 S5 B8 3,0 V6 TFSI
Novinka Tip

APR Otevřené karbonové sání

APR Otevřené karbonové sání rapidně zlepšuje schopnosti originální filterboxu u motoru 3,0 TFSI, Originální filtr je velmi poddimenzovaný, čímž v sacím traktu vytváří restrikci, která negativně ovlivňuje výkon. Ztráty výkonu se zvyšují tím, jak se zvyšuje výkon a upravuje se na vyšší a vyšší stage. Aby APR předešlo nežádoucím ztrátám, tak z designu kompletně odstranilo filterbox a vytvořilo tak elegantní otevřené sportovní sání s karbonovým tepelným štítem, který je zespod doplněný o přídavný nerezový T304 tepelný štít.. Tepelný štít zároveň i plynule usměrňuje proudění vzduchu z přední přiíčky přímo k samotnému masivnímu 7" (17,8cm) filtru, jehož plocha je navíc rozšířena o čelní nasávač. Filtr má vstup o průměru 4" (100mm), který je kompatibilní jak se sériovým sacím traktem, tak lze toto sání skombinovat i s APR Ultracharger systémem větší škrtící klapky. Tímto se odstraní veškeré zábrany, které by mohly stát v cestě vysokému výkonu.

Toto sání svým průtokem dalece překonává sériový sací trakt a to o masivních 268 CFM. To ve výsledku znamená průměrný nárůst výkonu 17 awhp oproti sériovému sání. Sání se vyznačuje perfektní montáží a zprostředkovává nezaměnitelný svištící zvuk kompresoru.

Krátká fakta:

Dramatcké zvýšení průtoku vzduchu skrze sací trakt
502 CFM originální filterbox
770 CFM APR otevřené sání
Výrazné zvýšení výkonu: 17awhp (APR Stage 2 98 otkatn)
- Karbonový přívod vzduchu
T304 nerezový tepelný štít
7" bavlněný filtr
Filtr pro sekundární vedení vzduchu je součástí
Hliníkové držáky
Hliníkový 4" adaptér pro napojení na sací vedení
Kompatibilní jak se sériovým sáním tak s Ultracharger vedením
Snadná instalace během pár minut


Video:


Fotogalerie:

  
  
  


Testování výkonu:


Testování průtoku vzduchu:

APR Sání výrazně překonává sériový sací trakt a má i lepší parametry jak uzavřené sání. Jakmile se u motoru zvyšuje výkon, pak vzniká velký požadavek na nerestriktivní přísun vzduchu do motoru, aby se zamezilo velkým tlakovým rozdílům mezi prostorem před sáním a u výstupu ze sání.

Jak je vidět tak APR otevřené sání překonává ve všech variantách sériový filterbox. APR otevřené sání ve spojení s APR Ultracharger systémem je o více jak 35% méně restiktivné, než v případě sériového sání. Tím, že se odstraní restrikce v sání, tak se sníží tlakové ztráty a sníží se i teplota nasávaného vzduchu, což ve výsledku vyústí v nárůst výkonu až 17 awhp při úpravě APR Stage 2+ (98 oktan). Jak výkon roste, tak roste i přínos sportovního sání.