Neohodnoceno

APR Stage 1 AUDI RS4 RS5 B8 B8.5 4,2 V8 FSI

Skladem
Kód: DPP-4.2L-FSI-RS5-PS
Značka: APR Chiptuning
18 568 Kč
Kategorie: AUDI

APR s potěšením představuje ultimátní úpravu Řídící jednotky pro AUDI RS4 a RS5 4,2 V8 FSI B8. Po měsících ladění a mnoho hodinách testování, znovu ladění a znovu testování přináší na trh úpravu Řídící jednotky špičkové úrovně. Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji, APR přichází s výkonným upgradem sériové jednotky na úroveň Stage 1, bez ztráty jízdních vlastností a spolehlivosti. S touto úpravou můžete očekávat velké zvýšení točivého momentu v nízkých a středních otáčkách, zlepšení reakcí na sešlápnutí plynu, lineární dávkování plynu a výkonější průběh výkonu až k červenému poli omezovače.

APR Stage 1 úprava Řídící jednotky je precizně překalibrovaný motorový management, který upravuje časování předstihu a přesný poměr paliva a vzduchu ve válcích tak, aby se docílilo zvýšení výkonu s hladkým průběhem při zachování spolehlivosti jako by tak auto vyjelo už z továrny. APR úprava řídící jednotky byla vyvinuta, aby splňovala OEM a Tier 1 specifikace pro dodavatele motorových komponent, včetně kritérií pro namáhání dílů a výkonostních specifikací. Úprava je nabízena pro různé specifikace paliva, podle oktanového čísla, abyste vytěžili maximum z paliva, které máte dostupné ve vašem okolí. APR patentovaný systém EMCS vám dává možnost ovládat chod motoru dalšími funkcemi a možnostmi, které se nainstalovaly do Řídící jednotky.


Stage I úprava Řídící Jednotky

APR Stage I úprava řídící jednotky nezvýší pouze maximální výkon ve vysokých otáčkách na 458hp a 447Nm, ale zvýší i výkon ve středích otáčkách až o 10hp . APR Stage 1 úprava Řídící jednotky je jedna z nejlepších úprav v přepočtu ceny na každého přidaného koně pro motor 4,2 FSI, která mu dopřeje trochu více ostrosti, jakou by měl mít již z výroby aniž by se motor hnal ke svým limitům. S průběhem výkonu jako by byl z výroby a vylepšenými jízdními vlastnostmi vyplní APR Stage I úprava Řídíci jednotky slabší místo v jinak excelentním autě.


Homologace:

APR úpravy řídících jednotek (chiptuning) zatím nejsou homologované pro provoz na pozemních komunikacích dle homologace v rámci hromadné přestavby vozidel. Bohužel dle našeho názoru aktuální homologace nikterak neřeší kvalitu úprav, čehož mnozí slabší úpravci zneužívají. Většina APR úprav jsou v západních zemích jako je Německo homologovány, splňují emisní limity a schválení zde v ČR lehce brání legislativa. Nicméně i toto plánujeme do budoucna řešit. Nenechte se proto zmást a chtějte kvalitní úpravu. Zde máme naše REFERENCE


Přímé přeprogramování

APR DirectPort Programing: je patentovaná technologie, kdy každý distributor APR připojený k internetu má přístup k nejnovějším verzím softwaru. APR jako první přišlo s přímým přehráním programu do Řídící jednotky, které bez zbytečných zásahů do hardwaru auta a přidáváním dalších zařízení do složité a drahé elektroniky přehraje data v Řídící jednotce. Nemusí se tedy vyndavat Řídící jednotka z vozu.


Bezpečnost, záruka a vrácení peněz

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují doživotní záruku na nahraný software a kdykoliv se objeví nová verze softwaru, máte možnost přehrání nové verze bez dalších poplatků.

Všechny APR úpravy Řídíci jednotky zahrnují možnost vrácení originálního nastavení a peněz do 30ti dnů. Pokud budete z jakýchkoliv důvodů nespokojeni s touto úpravou, budou Vám vráceny peníze a vaše auto dostane zpět originální nastavení Řídící jednotky. 

Všechny APR úpravy jsou kódovány, aby nebylo možné jejich odcizení podvodnými společnostmi.