Neohodnoceno

APR Turbo Muffler Delete MQB 1,8 TSI & 2,0 TSI

APR Turbo Muffler Delete pro 1,8 & 2,0 TSI

Skladem u dodavatele
Kód: MS100097
Značka: APR
5 082 Kč
Kategorie: AUDI
APR Turbo Muffler Delete MQB 1,8 TSI & 2,0 TSI
Novinka Tip

APR s potěšením představuje nerestriktivní vedení s odstraněním pulzační komory "Turbo Muffler Delete" pro nové motory 1,8 & 2,0 TSI vybavené IHI turbodmychadlem.

Až příliš často musejí seriové komponenty obětovat výkonostně zaměřené charakteristiky ve snaze oslovit široké spektrum zákazníků. Zatímco entuziasté chtějí většinou rychlé reakce, vyšší výkon a lepší zvuk od turbodmychadla, běžní zákazníci se těchto vlastností rádi vzdají pro klidnější jízdu. V případě seriového IHI turbodmychadla je tlumič pulzů (turbo muffler) neboli pulsations-schalldämpfer umístěn na výstupu kompresorové části turbodmychadla a je navržen pro snížení hlučnosti v motorovém prostoru.

APR Turbo Muffler Delete nahrazuje seriový tlumič pulzů přímým, nepřerušovaným vedením z CNC opracovaného a poanodisovaného hliníku. Pro zajištění správného utěsnění APR inženýři zvolili dvojí postup. Viton těsnění těsní dosedací plochu mezi obalem pro tlumič a tlumičem. Gumový "O" kroužek utěsní vnější plochu obalu. Po sešroubování dílu vznikne přímé vedení s nepřerušenou dráhou pro proud vzduchu z turbodmychadla.


APR vs. Seriový díl:

            Seriový tlumič                        Seriový obal tlumiče             APR příruba a těsnění                 APR Muffler Delete
 
   

Určení:

Pro vozidla s motory 1,8 TSI & 2,0 TSI 2. a 3. (MQB) generace:

AUDI S1
AUDI A3 S3
AUDI A4
AUDI A5
AUDI TT TTS
AUDI Q2
AUDI Q3
AUDI Q5
SEAT Ateca
SEAT Leon
Škoda Octavia
Škoda Superb
Škoda Kodiaq
VW Golf
VW Passat
VW Polo