Neohodnoceno

Auto Finesse Rejuvenate 500 ml Paintwork Cleanser čistící leštěnka

Čistící leštěnka před voskem či sealantem, 500 ml
Skladem u dodavatele
Kód: AF32878
Značka: Auto Finesse
759 Kč
Kategorie: Auto Finesse
Auto Finesse Rejuvenate 500 ml Paintwork Cleanser čistící leštěnka
Novinka Tip

Auto Finesse Rejuvenate 500 ml Paintwork Cleanser čistící leštěnka: nová leštěnka s čistícími efekty pro přípravu laku před voskováním či nanesením syntetických sealantů.

Nová čistící leštěnka Auto Finesse Rejuvenate Paintwork Cleanser je univerzálním přípravkem pro přípravu laku pro aplikaci jak přírodních vosků, tak i syntetických sealantů.

Rejuvenate obsahuje jemná abrazivní brusiva schopna odstranit drobné defekty laku, navíc rozpouštědla usnadňující odstranění usazených nečistot. Narozdíl od předešlé varianty je Rejuvenate možné použít jak k ručnímu leštění, tak i leštění strojnímu s rotační či orbitální leštičkou.

Použitím Rejuvenate výrazně prohloubíte barvu laku a zlepšíte konečný finiš.

Ruční aplikace:
Naneste pár kapek na mikrovláknový aplikátor a krouživými pohyby leštěte jednotlivé díly.
Nenechte leštěnku na laku zbytečně zasychat.
Po leštění zbytky leštěnky setřete jemnou mikrovláknovou utěrkou.

Strojní aplikace:
Naneste pár kapek na měkký pěnový kotouč, nebo na kotouč mikrovláknový.
Leštěte nižší rychlostí (otáčky 1200-1800).
Po leštění zbytky leštěnky setřete jemnou mikrovláknovou utěrkou.

Objem: 500 ml

Hmotnost 0.6 kg

Cena za 1ks

O výrobci:
Auto Finesse je anglický výrobce špičkové autokosmetiky s dlouholetou tradicí. Auto Finesse jako jediný producent značkové autokosmetiky nabízí krom vyjímečných produktů i určitý životní styl, který je čím dál bližší miliónům uživatelů po celém světě. V nabídce naleznete kompletní péči od A do Z. Tedy autošampony, detailery, čističe a impregnace takřka na jakýkoliv povrch jak v interiéru, tak exteriéru. V neposlední řadě nesmíme zapomenou na keramické ochrany, které vynikají svou snadností aplikace, kterou zvládne takřka každý z nás. Vhodné nejen pro detailing profesionály, ale i pro širokou veřejnost. Luxusní poměr cena/efektivita, který nelze jinak než doporučit!