Neohodnoceno

Autobrite Citrus Pearl šampon 500ml

Autobrite Citrus Pearl šampon 500ml
Skladem u dodavatele
Kód: AB-CITRUSPEARL500
Značka: Autobrite
318 Kč –3 % 308 Kč
Kategorie: AUTOBRITE
Autobrite Citrus Pearl šampon 500ml
318 Kč –3 %

?Autobrite Citrus Pearl 500ml
Citrus Pearl je čistokrevným autošamponem se zaměřením na efektivní odstranění nečistot a maximální lubrikaci během kontaktním mytí houbou. Neobsahuje žádné lesk posilující ani voskové příměsi, ale přesto je dostatečně šetrný k již aplikovaným vrstvám vosku/sealantu a také matným povrchům a fóliím. Díky extra vysoké koncentraci 400:1 se jedná o velmi ekonomický produkt, kterého není potřeba tolik, ale přesto svou práci udělá na výbornou.

• Silné čistící schopnosti podpořené skvělou lubrikací
• Šetrný k aplikovaným vrstvám vosku/sealatnu, matným povrchům i fóliím
• pH neutrální
• Velmi vysoká koncentrace
• Příjemné citrusové aroma

Obsah:
500ml

Návod k použití:
• Naplňte kbelík zhruba do třetiny vodou a nalijte šampón v poměru 400:1 vůči plnému objemu (důrazně doporučujeme používat metodu dvou kbelíků dohromady s odkalovací vložkou)
• Doplňte kbelík vodou z hadice nebo vysokotlakého čištice pro vytvoření požadovaného množství pěny
Kvalitní houbou a minimálním tlakem umyjte vůz odshora dolů (dbejte na časté oplachování houby v kbelíku s čistou vodou)
• Opláchněte vůz tlakovou vodou

O výrobci:
?

Autobrite Direct je firma založená roku 2005 v Anglii profesionálním detailerem Markem Mossem zabývající se výrobou kvalitní autokosmetiky a příslušenství pro detailing. Firma disponuje vlastním vývojovým centrem, kde vyvíjí produkty na míru daným požadavkům a pečlivým testováním je tak schopna dosáhnout těch nejlepších výsledků. Široká nabídka produktů Autobrite Direct obsahuje vše od proslulého rozprašovače aktivní pěny HD Foam Lance přes kvalitní Dual Action leštičky, mikrovláknové utěrky, sušící ručníky až po nespočet autokosmetiky jako aktivní pěny, autošampony, detailery, sealanty, vosky a mnoho dalšího.
Z nabídky Autobrite Direct si vybere každý - jak běžný uživatel, tak profesionální detailer!
Autobrite Direct - because looks is everything.