Neohodnoceno

Autobrite Finishing Pad finišovací kotouč pro DA-21

Autobrite Finishing Pad finišovací kotouč pro DA-21
Skladem u dodavatele
Kód: AB-DA21FINISHING
Značka: Autobrite
286 Kč –3 % 277 Kč
Kategorie: AUTOBRITE
Autobrite Finishing Pad finišovací kotouč pro DA-21
286 Kč –3 %

Autobrite "Correct IT" Polisher Pad Black
Měkký černý finišovací kotouč pro eliminaci škrábanců, defektů a hologramů na vozech s moderním lakem. Ideální pro jemnější nedokonalosti a tvrdé laky německých vozů.
Doporučujeme použít dohromady s orbitálními leštičkami Autobrite DA-21 nebo DA-12 a leštěnkou Autobrite Final Finish!

Kotouče z řady "Correct IT" jsou navrženy pro použití s orbitálními leštičkami Autobrite DA-21 a DA-12 a jsou vyráběny s vysoce kvalitního pěnového materiálu přímo ve Velké Británii. Kotouče vynikají svými korekčními a leštícími vlastnostmi a zároveň jsou velmi bezpečné vůči propálení a zmatnění laku. Střed kotoučů je prázdný pro lepší odvod tepla a lepší vystředění při nasazení kotouče na unašeč. Zadní strany kotoučů jsou opatřeny suchým zipem a 10mm podkladem z tvrzené pěny zajišťujicí lepší kontrolu nad tlakem a eliminací vibrací od leštičky. 
Kotouče "Correct IT" jsou jednoduše tou nejlepší volbou v cestě za perfektním výsledkem korekce a leštění laku a v kombinaci s orbitálními leštičkami DA-21 nebo DA-12 a leštěnkami Restore, Enrich a Final Finish dosáhnete skutečně profesionálních výsledků!

• Kvalitní pěnový materiál s dlouhou životností
• Prázdný střed kotouče pro lepší chlazení a vystředění na unašeč
• Podklad z tvrzené pěny se suchým zipem
• Jednoduchá údržba
• Vyrobeno ve Velké Británii

Specifikace:
Průměr: 135mm
Tvrdost: nízká

O výrobci:
?

Autobrite Direct je firma založená roku 2005 v Anglii profesionálním detailerem Markem Mossem zabývající se výrobou kvalitní autokosmetiky a příslušenství pro detailing. Firma disponuje vlastním vývojovým centrem, kde vyvíjí produkty na míru daným požadavkům a pečlivým testováním je tak schopna dosáhnout těch nejlepších výsledků. Široká nabídka produktů Autobrite Direct obsahuje vše od proslulého rozprašovače aktivní pěny HD Foam Lance přes kvalitní Dual Action leštičky, mikrovláknové utěrky, sušící ručníky až po nespočet autokosmetiky jako aktivní pěny, autošampony, detailery, sealanty, vosky a mnoho dalšího.
Z nabídky Autobrite Direct si vybere každý - jak běžný uživatel, tak profesionální detailer!
Autobrite Direct - because looks is everything.