Neohodnoceno

Autobrite Magifoam aktivní pěna 1000ml

Autobrite Magifoam aktivní pěna 1000ml
Skladem u dodavatele
Kód: AB-MAGIFOAM1000
Značka: Autobrite
477 Kč –3 % 462 Kč
Kategorie: AUTOBRITE
Autobrite Magifoam aktivní pěna 1000ml
477 Kč –3 %

?Autobrite Magifoam 1000ml
Magifoam je vlajkovou lodí mezi produkty značky Autobrite již od počátků firmy v roce 2005. Tímto produktem Autobrite začal a stále se jedná o bestseller prodávaný po celém světě. Aktivní pěna Magifoam se s rozprašovačem Snow Foam Lance jednoduše používá, je velmi efektivní a vytváří skutečně hustou pěnu pro bezpečné předmytí vozu.
Magifoam obsahuje speciální mix aktivních složek, biologicky odbouratelných prostředků a pěnových činidel, které jsou šetrné k již aplikovaným vrstvám vosku nebo selantu a zároveň krásně voní po třešních - produkt, který budete velmi rádi používat.
Magifoam pokryje vůz bohatou hustou pěnou, která vydrží až 30 minut. Po celou dobu pěna narušuje nečistoty, volné uzamyká ve své struktuře a zbylé změkčuje tak, aby byly lépe odstranitelné následným oplachem vysokotlakým čističem. Taková eliminace velkých nečistot extrémně snižuje riziko škrábanců pří následném mytí šampónem s houbou.
Nejenom, že je Magifoam pravděpodobně nejpopulárnější aktivní pěna na trhu, ale dohromady s rozprašovačem Snow Foam Lance se jedná takřka o nepřekonatelné kombo.

• Bohatá hustá pěna
• Šetrná k již aplikovaným vrstvám vosku a sealantu
• Bezpečné bezdotykové odstranění silných nečistot
• Aktivní po dobu až 30 minut
• Příjemné třešňové aroma

Obsah:
1000ml

Návod k použití:
• Nalejte 200-250ml do nádoby rozprašovače Snow Foam Lance
• Dolijte do plna teplou vodou
• Nastavte na rozprašovači požadovanou hustotu a šířku rozstřiku
• Aplikujte na vůz směrem odshora dolů a nechte působit až 30 minut
• Opláchněte vůz tlakovou vodou

O výrobci:
?

Autobrite Direct je firma založená roku 2005 v Anglii profesionálním detailerem Markem Mossem zabývající se výrobou kvalitní autokosmetiky a příslušenství pro detailing. Firma disponuje vlastním vývojovým centrem, kde vyvíjí produkty na míru daným požadavkům a pečlivým testováním je tak schopna dosáhnout těch nejlepších výsledků. Široká nabídka produktů Autobrite Direct obsahuje vše od proslulého rozprašovače aktivní pěny HD Foam Lance přes kvalitní Dual Action leštičky, mikrovláknové utěrky, sušící ručníky až po nespočet autokosmetiky jako aktivní pěny, autošampony, detailery, sealanty, vosky a mnoho dalšího.
Z nabídky Autobrite Direct si vybere každý - jak běžný uživatel, tak profesionální detailer!
Autobrite Direct - because looks is everything.