Neohodnoceno

Autobrite Purple Velvet šampon 500ml

Autobrite Purple Velvet šampon 500ml
Skladem u dodavatele
Kód: AB-PURPLEVELVET500
Značka: Autobrite
378 Kč –3 % 366 Kč
Kategorie: AUTOBRITE
Autobrite Purple Velvet šampon 500ml
378 Kč –3 %

?Autobrite Purple Velvet 500ml
Purple Velvet je nejluxusnější a bezpochyby nejoblíbenější autošampon z nabídky Autobrite. Jeho pH neutrální složení vytváří bohatou pěnu a bezpečnou lubrikaci při kontaktním mytí houbou. Pečlivě navržená kombinace čistících činidel bezpečně zbaví povrch nečistot a zanechá vysoký lesk bez poškození nebo degradace již aplikovaných vrstev vosku nebo sealantu.
To vše po boku úžasné ovocné vůně.

• Vysoce koncentrovaný pro poměr 1500:1
• pH neutrální složení s bohatou pěnou
• Zanechá vysoký lesk s perleťovým efektem
• Šťavnaté ovocné aroma

Obsah:
500ml

Návod k použití:
• Naplňte kbelík zhruba do třetiny vodou a nalijte šampón v poměru 1500:1 vůči plnému objemu (důrazně doporučujeme používat metodu dvou kbelíků dohromady s odkalovací vložkou)
• Doplňte kbelík vodou z hadice nebo vysokotlakého čištice pro vytvoření požadovaného množství pěny
Kvalitní houbou a minimálním tlakem umyjte vůz odshora dolů (dbejte na časté oplachování houby v kbelíku s čistou vodou)
• Opláchněte vůz tlakovou vodou

O výrobci:
?

Autobrite Direct je firma založená roku 2005 v Anglii profesionálním detailerem Markem Mossem zabývající se výrobou kvalitní autokosmetiky a příslušenství pro detailing. Firma disponuje vlastním vývojovým centrem, kde vyvíjí produkty na míru daným požadavkům a pečlivým testováním je tak schopna dosáhnout těch nejlepších výsledků. Široká nabídka produktů Autobrite Direct obsahuje vše od proslulého rozprašovače aktivní pěny HD Foam Lance přes kvalitní Dual Action leštičky, mikrovláknové utěrky, sušící ručníky až po nespočet autokosmetiky jako aktivní pěny, autošampony, detailery, sealanty, vosky a mnoho dalšího.
Z nabídky Autobrite Direct si vybere každý - jak běžný uživatel, tak profesionální detailer!
Autobrite Direct - because looks is everything.