Neohodnoceno

Catback výfuk AUDI R8 V10 5.2 FSI Milltek Sport - Supercup verze

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU328
Značka: Milltek Sport
81 175 Kč
Kategorie: AUDI

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje díl bez rezonátoru (hlasitější verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou a zakončují ho kulaté koncovky výfuku (OEM). Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí 2 varianty catback výfuků pro AUDI R8 V10 5.2 FSI (Coupe & Spyder). Základní rozdělení je dle provedení zadního tlumiče, který vytváří zvuk výfuku.

1) Race verze

2) Supercup verze

Varianta:

Supercup verze
Ústí do OEM koncovek výfuku


Určení:

AUDI R8 V10 5,2 FSI quattro (2009 - 2012)
- pasuje na Coupe & Spyder
- nepasuje na verzi V10 Plus

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76,20mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.