Neohodnoceno

Catback výfuk AUDI RS6 C6 5.0 TFSI V10 Milltek Sport - bez rezonátoru / leštěné oválné koncovky

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU602
Značka: Milltek Sport
50 789 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Obsahuje díl bez rezonátoru (hlasitější verze), nebo s rezonátorem (tišší verze), a vedení kolem zadní nápravy s tlumiči výfuku za zadní nápravou. Zakončuje ho oválná koncovka výfuku v několika provedeních. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu  lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí několik variant catback výfuků pro AUDI RS6 C6 5.0 TFSI V10. Základní rozdělení je dle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je nejhlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem, díky tomu je tato verze tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách nebo když vzadu často vozíte pasažéry. Rozdělení je také dle koncovek výfuku.

1) Varianta bez rezonátoru s leštěnými oválnými koncovkami výfuku

2) Varianta bez rezonátoru s černými oválnými koncovkami výfuku

3) Varianta s rezonátorem a leštěnými oválnými koncovkami výfuku, ECE schválení

4) Varianta s rezonátorem a černými oválnými koncovkami výfuku, ECE schválení

Varianta:

Bez rezonátoru - hlasitější
Leštěné oválné koncovky

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

AUDI RS6 C6 5.0 TFSI V10 (2007-2011)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.