Neohodnoceno

Catback výfuk AUDI S4 a S5 Sportback B8.5 (facelift) 3.0 TFSI V6 Milltek Sport - leštěné koncovky

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU366
Značka: Milltek Sport
63 400 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Obsahuje první díl výfuku (Downpipe), přední a středový díl s rezonátorem, vedení kolem zadní nápravy a provedení bez zadního tlumiče výfuku (RACE, hlasitější), nebo se zadními tlumiči výfuku (tišší). Zakončují ho leštěné nebo černé kulaté koncovky. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz vedení, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí 2 varianty catback výfuků pro AUDI S4 a S5 Sportback B8.5 (facelift) 3.0 TFSI V6. Základní rozdělení je podle počtu zadních tlumičů, kde RACE verze nemá zadní tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je nejhlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem a ta navíc obsahuje zadní tlumiče výfuku. Díky tomu je tato verze tichá, což je vhodné při častém cestování na delších cestách nebo když vzadu často vozíte pasažéry.

1) RACE varianta bez zadních tlumičů výfuku s leštěnými koncovkami výfuku

2) RACE varianta bez zadních tlumičů výfuku s černými koncovkami výfuku

3) Varianta se zadními tlumiči výfuku a leštěnými koncovkami výfuku

4) Varianta se zadními tlumiči výfuku a černými koncovkami výfuku

Varianta:

Se zadními tlumiči - tišší
Leštěné koncovky Twin GT100 (průměr koncovek 100mm)

- pro ostatní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

AUDI S4 (B8.5) 3.0 TFSI V6 (2012-2016)
AUDI S5 (B8.5) Sportback 3.0 TFSI V6 (2012-2016)
- určeno pouze pro facelift varianty B8.5

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 60,30mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.