Neohodnoceno

Catback výfuk AUDI TTS 2.0 TFSI Milltek Sport - s rezonátorem

Milltek Sport Catback výfuk O 69,85mm AUDI TTS 2,0 TFSI 200kW

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU293
Značka: Milltek Sport
26 806 Kč
Kategorie: AUDI

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Napojuje se za seriový nebo Milltek Sport první díl výfuku (Downpipe) a obsahuje středový díl s rezonátorem nebo bez podle verze, vedení kolem zadní nápravy s tlumičem, rozdvojení "Y" vedení s kulatými koncovkami. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz vedení, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli s lepším rozložením hmotnosti. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí několik variant, které se liší podle toho, zda li díl obsahuje rezonátor nebo vedení bez něj. To ovlivňuje hlavně hlasitost.

- Bez rezonátoru - nejhlasitější
- S rezonátorem - tišší

Varianta:

S rezonátorem - tišší

Určení:

AUDI TTS 2,0 TFSI 200kW (2008-2014)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm  / 2,75" (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění