Neohodnoceno

Catback výfuk SEAT leon 2.0 TDI 140 Milltek Sport - bez rezonátoru / leštěná oválná koncovka

Momentálně nedostupné
Kód: SSXSE127
Značka: Milltek Sport
19 483 Kč
Kategorie: SEAT

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Napojuje se za seriovým katalyzátorem a obsahuje středový díl bez rezonátoru, vedení kolem zadní nápravy a koncovky v několika provedeních. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz vedení, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli s lepším rozložením hmotnosti. Největší nárust výkonu lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí několik variant catback výfuků pro SEAT Leon 2.0 TDI 140. Rozdělení je dle provedení koncovek výfuku.

1) Varianta bez rezonátoru s leštěnou dvojitou koncovkou výfuku

2) Varianta bez rezonátoru s leštěnou oválnou koncovkou výfuku (Cupra style)

Varianta:

Bez rezonátoru
Leštěná oválná koncovka (Cupra style)

Určení:

SEAT Leon 2.0 TDI 103 kW / 140 PS (2005-2012)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým filtrem pevných částic. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.