Neohodnoceno

Catback výfuk SEAT Leon Cupra 1.8T Milltek Sport - s rezonátorem

Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW052
Značka: Milltek Sport
14 364 Kč
Kategorie: SEAT

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, napojuje se za seriovým katalyzátorem a obsahuje středový díl bez rezonátoru (hlasitější) nebo s rezonátorem (tišší), dále vedení kolem zadní nápravy a tlumič výfuku s koncovkami výfuku. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí několik dvě varianty Catback výfuku pro SEAT Leon Cupra 1.8T.  Rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem a ta zachovává středový tlumič. Díky tomu je tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách.

1) Varianta bez rezonátoru s leštěnými koncovkami výfuku

2) Varianta s rezonátorem a leštěnými koncovkami výfuku

Varianta:

S rezonátorem - tišší
Twin 80mm GT80 koncovky s leštěným povrchem

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

- pouze pro vozidla s pohonem přední nápravy. Nepasuje pro 4x4
SEAT Leon Cupra 1,8T 132kW
SEAT Leon Sport 1,8T 110kW

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 63,5mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 1)

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.