Neohodnoceno

Catback výfuk SEAT Leon Cupra R 2,0 TFSI 195kW K04 Milltek Sport - S rezonátorem / černé koncovky

Momentálně nedostupné
Kód: SSXSE149
Značka: Milltek Sport
30 016 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Napojuje se za sériový nebo Milltek Sport katalyzátor. Obsahuje středový díl s s tlumičem před zadní nápravou, vedení kolem zadní nápravy s rozdvojením do koncovek výfuku. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz výfuk, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí a s lepším roložením hmotnost než originální, vyrobený z těžké oceli. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí několik variant catback výfuků pro SEAT Leon Cupra R 2.0 TFSI. Liší podle toho, zdali díl obsahuje rezonátor (hlasitější) nebo vedení bez rezonátoru (tišší).

Další rozdíl je provedení koncovek, zdali budou leštěné, titanové nebo černé.

- Race verze - nejhlasitější a nejlehčí
- Bez rezonátoru - hlasitější
- S rezonátorem - tišší

Varianta:

S rezonátorem - tišší
ECE schválení
Černé koncovky Dual GT100 (průměr koncovek 100mm)

Určení:

SEAT Leon Cupra R 2,0 TFSI 195kW
SEAT Leon Cupra 2,0 TFSI 177kW - je potřeba zadní difuzor ala Cupra R

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76,20mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.