Neohodnoceno

Catback výfuk Škoda Octavia III RS 2,0 TDI Milltek Sport - bez rezonátoru

Milltek Sport kvalitní Catback výfuk o70mm bez rezonátoru Škoda Octavia 3 RS TDI

Momentálně nedostupné
Kód: SSXSK022
Značka: Milltek Sport
21 721 Kč
Kategorie: ŠKODA

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje díl bez rezonátoru, vedení kolem zadní nápravy s rozdvojením za zadní nápravou a zakončuje ho vedení ústící do originálních koncovek. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí pro vůz Škoda Octavia III RS TDI variantu catback výfuku bez rezonátoru a zadních tlumičů, obsahuje rozdvojení i do původní "falešné" pravé koncovky výfuku.

Pro správnou instalaci je potřeba dokoupit:

  • pravá koncovka výfuku, číslo dílu: 5E0253682E
  • držák včetně gumového silentbloku / závěsu výfuku, číslo dílu: 5Q0253144N

Varianta:

Bez rezonátoru

Určení:

Škoda Octavia III RS 2.0 TDI 184 PS (2013-> novější)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 70mm (1,5mm tlouštka stěny)

Pasuje pouze na originální koncovky výfuku

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.