Neohodnoceno

Catback výfuk VW Golf 6 GTI 2,0 TSI 210PS Milltek Sport - s rezonátorem a EC schválením / koncovky 100mm Dual Jet

Milltek Sport kvalitní Catback výfuk o69,80mm s rezonátorem / koncovky 100mm VW Golf 6 GTI 210PS
Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW116
Značka: Milltek Sport
25 209 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje díl s rezonátorem (tišší verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou a zakončuje ho vedení ústící do koncovek výfuku v několika variantách. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí několik variant Catback výfuku pro VW Golf 6 GTI 2.0 TSI 210PS. Základní rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem a ta zachovává středový tlumič. Díky tomu je tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách.

Rozdělení je taktéž podle koncovek výfuku.

Dále je možné zvolit RACE systém se zvětšeným průměrem potrubí na 76,20mm (3"), případně variantu R-style s koncovkami ve stylu VW Golf 6 R.

Varianta:

S rezonátorem (tišší)
ECE schválení
Leštěné koncovky Dual Jet-100 (průměr koncovek 100mm)

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

VW Golf 6 GTI 2.0 TSI 210PS (2009 - 2013)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 2)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.