Neohodnoceno

Catback výfuk VW Golf 7 GTI & Performance Clubsport 2,0 TSI Milltek Sport - bez rezonátoru / leštěné koncovky

Milltek Sport Catback výfuk O 76mm VW Golf 7 GTI 2,0 TSI včetně Performance a Clubsport
Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW230
Značka: Milltek Sport
31 103 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Napojuje se za seriový nebo Milltek sport první díl výfuku (Downpipe) a obsahuje středový díl s rezonátorem nebo bez podle verze, vedení kolem zadní nápravy s tlumičem, rozdvojení "Y" vedení s kulatými koncovkami. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz vedení, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli s lepším rozložením hmotnosti. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí několik variant, které se liší podle toho, zdali díl obsahuje rezonátor nebo vedení bez něj. To ovlivňuje hlavně hlasitost. Další rozdíl je provedení koncovek, zdali budou leštěné, černé nebo titanové.

- Bez rezonátoru - nejhlasitější
- S rezonátorem - tišší

Varianta:

Bez rezonátoru - hlasitější
Leštěné koncovky GT100 (průměr koncovek 100mm)

Určení:

VW Golf 7 GTI
VW Golf 7 GTI Performance
VW Golf 7 GTI Clubsport
VW Golf 7 GTI Clubsport S

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.