Neohodnoceno

Catback výfuk VW Golf V 2,0 TDI Milltek Sport - bez rezonátoru / černé koncovky

Milltek Sport kvalitní Catback výfuk o70mm VW Golf 5 2.0 TDI 103kW
Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW334
Značka: Milltek Sport
23 000 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Napojuje se za seriovým katalyzátorem a obsahuje středový díl bez rezonátoru, vedení kolem zadní nápravy a tlumič výfuku s kulatými koncovkami ve stylu modelu Golf 5 GTI. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz vedení, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli s lepším rozložením hmotnosti. Největší nárust výkonu lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianta:

Bez rezonátoru - hlasitější
Černé koncovky Twin 80mm GT80

K montáži je potřeba výměny sériové spodní části zadního nárazníku za variantu z modelu Golf 5 GTI.

Určení:

VW Golf V 2.0 TDI 140PS (2004-2009)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.