Neohodnoceno

Catback výfuk VW Polo R WRC 2.0 TSI Milltek Sport - bez rezonátoru / černé koncovky

Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW305
Značka: Milltek Sport
21 837 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Obsahuje středový díl bez rezonátoru, vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou a zakončují ho dvě varianty koncovek výfuku. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí 2 varianty catback výfuků pro VW Polo R WRC 2.0 TSI. Rozdělení je dle provedení koncovek výfuku, které mohou být v leštěném, nebo černém provedení.

1) Varianta bez rezonátoru s leštěnými kulatými koncovkami výfuku

2) Varianta bez rezonátoru s černými kulatými koncovkami výfuku

Varianta:

Bez rezonátoru

Černé koncovky Twin GT80 (průměr koncovek 80mm)

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

VW Polo (6R) R WRC 2.0 TSI 162 kW / 220PS

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 70,00mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.