Neohodnoceno

Catback výfuk VW Scirocco GT 2.0 TDI Milltek Sport - bez rezonátoru / černé koncovky

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU566
Značka: Milltek Sport
22 865 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli. Napojuje se za seriový díl výfuku (za filtr pevných částic), obsahuje vedení kolem zadní nápravy a je zakončen kulatými koncovkami v několika provedeních. Díky zvětšenému průměru vedení a zlepšení průtoku spalin skrz vedení, zlepšuje jak výkon, tak hlavně i zvukový projev. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli s lepším rozložením hmotnosti. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí několik variant catback výfuků pro VW Scirocco GT 2.0 TDI . Základní rozdělení je dle provedení koncovek - s leštěným, černým, nebo titanovým povrchem

Varianta:

Bez rezonátoru
Černé koncovky Twin 80mm GT80

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

Určení:

VW Scirocco GT 2.0 TDI 103 kW / 110 kW / 125 kW / 130 kW (2008-2017)

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým filtrem pevných částic. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR)

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.