Neohodnoceno

Klapkový catback výfuk Audi S3 8V (3dv.) 2.0 TFSI Milltek Sport - s rezonátorem / kulaté leštěné koncovky

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU398
Značka: Milltek Sport
52 424 Kč
Kategorie: VÝFUK

Klapkový catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje podle verze díl s rezonátorem nebo bez (hlasitější verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou. Ten obsahuje dva ventily pro ovládání toku spalin a tím i hlasitost výfuku. Zakončují ho dvě dvojité koncovky dle verze kulaté nebo oválné s leštěném, černém nebo titanovém provedení. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR

Varianty:

Milltek Sport nabízí 2 základní druhy variant Catback výfuku pro Audi S3 8V / 8V.2 (3dv.) 2.0 TFSI . Základní rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat. Druhá verze je s rezonátorem a ta zachovává středový tlumič. Díky tomu je tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách. 

U obou variant lze vybírat z několika druhů provedení koncovek:

Kulaté leštěné koncovky
Oválné leštěné koncovky 
Matně černé kulaté koncovky
Matně černé oválné koncovky
Titanové kulaté koncovky

Varianta:

S rezonátorem - tišší
ECE schválení
S leštěnými kulatými koncovkami
S ventily pro ovládání hlasitosti výfuku

Určení:

Audi S3 8V + 8V.2 2.0 TFSI
- pasuje pouze na 3dv. verzi
- pro verzi bez filtru pevných částic GPF

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76.20mm (1,5mm tlouštka stěny)
Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.
Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky APR Stage 2)
Zachování ovládání zvuku skrze ventily na výfuku
Zvýrazňuje zvukový projev automobilu
Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.