Neohodnoceno

Klapkový catback výfuk VW Golf 6 R 2.0 TSI Milltek Sport - s rezonátorem s leštěnými koncovkami

Milltek Sport Catback výfuk O 70mm VW Golf 6R 2,0 TFSI 199kW
Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW163
Značka: Milltek Sport
32 864 Kč
Kategorie: VÝFUK

Catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, napojuje se za seriovým katalyzátorem a obsahuje díl s rezonátorrm (tišší verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou a zakončují ho dvě kulatě 100mm koncovky. Výfuk obsahuje ventily pro ovládání toku spalin a tím i hlasitost výfuku. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru, ovšem bez nežádoucího dunění. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport.

Varianta:

S rezonátorem - tišší verze

GT100 kulaté 100mm koncovky s leštěným stříbrným povrchem

S ventilem pro ovládání hlasitosti výfuku

ECE schválení

Určení:

VW Golf 6 R 2,0 TFSI 199kW

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 70mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky Stage 1)

Zvýrazňuje zvuk bez nežádoucího dunění

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.