Neohodnoceno

Klapkový catback výfuk VW Golf 7 R 2,0 TSI Milltek Sport - s rezonátorem / oválné černé koncovky

Milltek Sport klapkový catback výfuk o76mm VW Golf 7R
Momentálně nedostupné
Kód: SSXVW258
Značka: Milltek Sport
62 367 Kč
Kategorie: VÝFUK

Klapkový catback výfuk

Vyroben z kvalitní nerezové oceli, obsahuje podle verze díl s reezonátorem nebo bez (hlasitější verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku za zadní nápravou. Ten obsahuje dva ventily pro ovládání toku spalin a tím i hlasitost výfuku. Zakončují ho dvě dvojité koncovky dle verze kulaté nebo oválné s leštěném, černém nebo titanovém provedení. Díky zvětšenému průměru vedení přispívá k lepšímu proudění výfukových plynů, což má pozitivní vliv na výkon hlavně u upravených aut. Výfuk je až o 35% lehčí než originální, vyrobený z těžké oceli. Zlepšuje a zvýrazňuje zvuk motoru. Největší nárust výkonu a úbytek hmotnosti lze čekat ve spojení s prvním dílem výfuku Milltek Sport a úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí 2 základní varianty Cat Back výfuku pro VW Golf 7R. Základní rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je hlasitější, což nemusí každému vyhovovat. Druhá verze je s rezonátorem a ta zachovává středový tlumič. Díky tomu je tišší, což je vhodné při častém cestování na delších cestách. 

U obou variant lze vybírat z několika druhů provedení koncovek:

Kulaté leštěné koncovky
Oválné leštěné koncovky 
Matně černé kulaté koncovky
Matně černé oválné koncovky
Titanové kulaté koncovky

Varianta:

S rezonátorem
ECE schválení
S černými oválnými koncovkami
S ventily pro ovládání hlasitosti výfuku

Určení:

VW Golf 7 R

Druh:

Catback výfuk - výfuk, který se napojuje až za seriovým katalyzátorem. Díky tomu negativně neovlivňuje emise. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 76mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk s lepším rozložením hmotnosti příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky APR Stage 2)

Zachování ovládání zvuku skrze ventily na výfuku

Zvýrazňuje zvukový projev automobilu

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.