Neohodnoceno

Turboback výfuk AUDI A3 8P quattro SportBack (5dv.) 2.0 TFSI Milltek Sport - s HJS katalyzátorem / bez rezonátoru

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU087
Značka: Milltek Sport
40 448 Kč
Kategorie: AUDI

Turboback Výfuk

Kvalitní celonerezový turboback výfuk o průměru 69,85mm od firmy Milltek Sport. Jak již název napovídá, napojuje se již na turbodmychadlo a obsahuje díl s HJS sportovním katalyzátorem, středový díl s rezonátorem nebo bez rezonátoru (dle verze), vedení kolem zadní nápravy s tlumičem výfuku a zakončují ho dvě kulaté koncovky. Díky svému nízkotlakému designu lze očekávat nárůst výkonu a točivého momentu v celém spektru otáček, zlepšení zvukové kulisy bez nežádoucího dunění a mírné snížení hmotnosti oproti seriovému výfuku. Největší nárust výkonu lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Druhy:

Milltek Sport nabízí 2 varianty Turboback výfuků pro AUDI A3 SportBack quattro (8P) 2.0 TFSI.

Všechny verze jsou se sportovním katalyzátorem. Rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je nejhlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem, díky tomu je tato verze velmi tichá, což je vhodné při častém cestování na delších cestách nebo když vzadu často vozíte pasažéry.

1) 1. odlitý díl s HJS sportovním katalyzátorem, bez rezonátoru, s leštěnou dvojitou koncovkou výfuku

2) 1. odlitý díl s HJS sportovním katalyzátorem, s rezonátorem, s leštěnou dvojitou koncovkou výfuku

Varianta:

1. odlitý díl s HJS sportovním katalyzátorem, bez rezonátoru, leštěné koncovky výfuku Twin 76,2 JET (průměr koncovek 76,2mm)

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

https://www.autowerks.cz/files_web/photogallery/original/17-86c0fd54f4a7f07ed7ad111c3a1d7a01.png

Určení:

AUDI A3 (8P) SportBack (5dv.) 2.0 TFSI (2004-2012)
- určeno pouze pro verzi quattro

Druh:

Turboback výfuk - výfuk, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Díky zvětšenému průměru vedení již od turba a sportovnímu katalyzátoru, popřípadě bez katalyzátoru, lze získat z motoru maximální výkon. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze a jejímu lepšímu rozložení zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR)

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.