Neohodnoceno

Turboback výfuk ROAD+ AUDI RS6 a RS7 C7 4.0 TFSI Milltek Sport - s katalyzátorem / s rezonátorem

Momentálně nedostupné
Kód: SSXAU594
Značka: Milltek Sport
157 361 Kč
Kategorie: AUDI

Turboback Výfuk

Kvalitní celonerezový turboback výfuk o průměru 69,85mm od firmy Milltek Sport. Jak již název napovídá, napojuje se již na turbodmychadlo a obsahuje díl se sportovním katalyzátorem, nebo díl bez katalyzátoru (dle verze). Středový díl s rezonátorem / bez rezonátoru / ROAD+ verzi, vedení kolem zadní nápravy s tlumiči výfuku za zadní nápravou. Zakončuje ho vyústění do sériových koncovek výfuku. Díky svému nízkotlakému designu lze očekávat nárůst výkonu a točivého momentu v celém spektru otáček, zlepšení zvukové kulisy bez nežádoucího dunění a mírné snížení hmotnosti oproti seriovému výfuku. Největší nárust výkonu lze čekat ve spojení s úpravou řídící jednotky od APR.

Varianty:

Milltek Sport nabízí několik variant Turboback výfuků pro AUDI RS6 a RS7 C7 4.0 TFSI V8. Na výběr je verze s prvním dílem výfuku bez katalyzátoru, nebo se sportovním Hi-Flow katalyzátorem.

Další rozdělení je podle počtu tlumičů, kde verze bez rezonátoru nemá středový tlumič, který je nahrazen trubkou. Tato verze je nejhlasitější, což nemusí každému vyhovovat.

Druhá verze je s rezonátorem a ta navíc obsahuje absorbční tlumiče. Díky tomu je tato verze velmi tichá, což je vhodné při častém cestování na delších cestách nebo když vzadu často vozíte pasažéry.

Třetí verzi Road+ jsme vyvinuli ve spolupráci s Milltek Sport a oproti verzi bez rezonátoru obsahuje jeden rezonanční tlumič navíc, který lehce tišší zvuk, ale hlavně velmi tišší rezonance uvnitř vozu. Zvuk je tak velmi vyvážený a přesně takový bychom si výfuk představovali u sériového auta již z výroby. 

1) Varianta bez katalyzátoru, bez rezonátoru

2) Varianta bez katalyzátoru, s rezonátorem

3) Road+ varianta bez katalyzátoru

4) Varianta se sportovním katalyzátorem, bez rezonátoru

5) Varianta se sportovním katalyzátorem, s rezonátorem

6) Road+ varianta se sportovním katalyzátorem

Varianta:

Se sportovním katalyzátorem
ROAD+ = střední hlasitost bez nežádoucího dunění. Decentní zvuk.
S ventily pro ovládání hlasitosti výfuku

- pro ostaní varianty vyberte nahoře z "Variant produktů" správnou verzi.

https://www.autowerks.cz/files_web/photogallery/original/17-404de2adc23284f9787c136f48458f18.png

Určení:

AUDI RS6 C7 4.0 TFSI V8
AUDI RS7 C7 4.0 TFSI V8

Druh:

Turboback výfuk - výfuk, který se napojuje přímo na turbodmychadlo. Díky zvětšenému průměru vedení již od turba a sportovnímu katalyzátoru, popřípadě bez katalyzátoru, lze získat z motoru maximální výkon. Zvýrazňuje zvukový projev, zlepšuje výkon motoru a díky nižší váze a jejímu lepšímu rozložení zlepšuje jízdní vlastnosti.

Vlastnosti:

Vyroben z nerezové oceli T304 o průměru 69,85mm (1,5mm tlouštka stěny)

Až o 35% lehčí jak originální výfuk příspívá k lepším jízdním vlastnostem.

Nízkotlaký systém. Po namontování reálný přírustek výkonu (Maximální přírustek ve spojení s prvním dílem a úpravou řídící jednotky od APR)

Zvýrazňuje zvuk motoru

Decentní design, který podtrhuje celkový vzhled automobilu

Milltek Sport:

Britská firma s více jak 30ti letou praxí na poli výroby a vývoje těch nejkvalitnějších výfukových systému. Výfuky Milltek se vyznačují užitím nejkvalitnější T304 nerezové oceli, použitím nejmodernějších výrobních technologií a hlavně díky zvětšenému průměru potrubí a free flow designu i reálnými přírustky výkonu za doprovodu zlepšené zvukové kulisy bez nežádoucího dunění.